2    10050   Evcil Yazar Evcil Yazar Yönetici
Soru Detayı

Karga Fiyatları - Satılık Karga - Ücretsiz Sahiplendirme

Satılık Karga almak isteyen üyelerimiz çok olsa'da bakımları oldukça zordur. Kargalar çok zeki hayvanlardır ama bakıldıkları alanın büyük olması gerekmektedir. Bazı evcil karga türleri vardır bu Kargalar konuşma yeteneklerine sahiptirler. Karga satmak sahiplendirmek isteyen üyelerimiz ilan bölümünü kullanabilirler. 

Satılık karga yavrusu arayan çok olsa'da bir karganın olması gereken yerden başka bir yerde özgürlüğünün kısıtlanması hoş değildir doğada olması gereken yavru kargaların satılmasına karşıyız ama yuvadan düşmüş yavru karga sahiplendirmek isteyenler ilan kısmında sahiplendirme yapabilirler. 

Konuşan Karga Mayna türüdür ülkemizde yaşamazlar ama beslemek isteyenler için söylemem gerekir ki çok temiz hayvan değildirler yaş köpek maması ile beslemiştim ve oldukça kötü koku yapıyordu hemen sahiplendirdim.  Mayna eğitilmesi daha kolay ve konuşma yeteneğine sahip bir karga türüdür bulması biraz zordur bunun nedeni talebin az olmasıdır.  Sahibinden satılık karga yavrusu Mayna veya sahiplendirme ücretsiz ilan vererek bakacak birilerini bulabilirsiniz.

Cevaplar
01.05.2020 Evcil Yazar Evcil Yazar Yönetici
Sizlerle Konuşan Karga Mayna için Bir Görsel Ekliyorum. Bu Karga çok güzel konuşuyor bir papağan gibi ve çok iyi şekilde insanlara uyum sağlıyor. Mayna Kargası ülkemize bir ara getirildi ve çok sayıda satışı yapıldı ama şu ara sanırım koruma altına alındı.
Bu cevap 15 kişiye yardımcı oldu. Bu cevap Sizinde probleminizi çözdü mü?   Evet
07.11.2018 Evcil Yazar Evcil Yazar Yönetici
Satılık Karga ilanları Sitemizde verebilirsiniz. Sahibinden satılık karga yavrusu beslemenizi tavsiye etmem arkadaşlar karga yavrusu bulursanız yaralı anlarım ama yavru karga alıp zevk için beslemek doğru gelmiyor bana kargalar özgür kuşlardandır özgür kalmaları gerekiyor. Birde Evcil karga türü dediğimiz mayna kargaları var bunlar kafes ortamına alışık konuşan karga türlerindendir. Mayna kargaları çok güzel konuşurlar oldukça alışmaya müsaitlerdir biraz pasaklı olmalarına rağmen.  Karga Ne yer ? Kargalar özellikle mayna kargasına köpek kedi maması verdiğimi biliyorum ve oldukça kolay eğitilebilir kargalar bu sayede sadece ödüllendirme ile.
Bu cevap 33 kişiye yardımcı oldu. Bu cevap Sizinde probleminizi çözdü mü?   Evet

Cevap Yazmak İçin