27.06.2018  Cevap ( 1 )    3053   Evcil Yazar Evcil Yazar Yönetici

Karga Fiyatları - Satılık Karga - Ücretsiz Sahiplendirme

Satılık Karga almak isteyen üyelerimiz çok olsa'da bakımları oldukça zordur. Kargalar çok zeki hayvanlardır ama bakıldıkları alanın büyük olması gerekmektedir. Bazı evcil karga türleri vardır bu Kargalar konuşma yeteneklerine sahiptirler. Karga satmak sahiplendirmek isteyen üyelerimiz ilan bölümünü kullanabilirler. 

Satılık karga yavrusu arayan çok olsa'da bir karganın olması gereken yerden başka bir yerde özgürlüğünün kısıtlanması hoş değildir doğada olması gereken yavru kargaların satılmasına karşıyız ama yuvadan düşmüş yavru karga sahiplendirmek isteyenler ilan kısmında sahiplendirme yapabilirler. 

Konuşan Karga Mayna türüdür ülkemizde yaşamazlar ama beslemek isteyenler için söylemem gerekir ki çok temiz hayvan değildirler yaş köpek maması ile beslemiştim ve oldukça kötü koku yapıyordu hemen sahiplendirdim.  Mayna eğitilmesi daha kolay ve konuşma yeteneğine sahip bir karga türüdür bulması biraz zordur bunun nedeni talebin az olmasıdır.  Sahibinden satılık karga yavrusu Mayna veya sahiplendirme ücretsiz ilan vererek bakacak birilerini bulabilirsiniz.

Bir Fikrin Varmı Cevap Yaz

İlgili Konular