06.07.2018  Cevap ( 1 )    342   Evcil Yazar Evcil Yazar Yönetici

Güvercin Fiyatları - Ucuz Sahibinden

Güvercin Fiyatları Güvercinimizin Türüne ırkına renk yapısını ırk özelliklerine taklacı ise seferine takla şekline kostüm kuşu ise kostümüne göre fiyatlanır. Güvercinler Fiyatı en ucuz olacak şekilde 10 TL ile başlar ve bu fiyatlar gider gider.

Güvercin fiyatları değişiklik gösterir ama size en iyi fiyatlar ile güvercin alacağınız yerlerden yani mezatlardan bahsedeceğim. Güvercin mezatlarında kuşçular yakalama güvercinleri getirerek ticaret kaygısı olmadan satışa çıkarırlar sahibinden en ucuz güvercinleri bu şekilde temin edebilirsiniz. 

Mezatları öğrenmek için etrafınızdaki eski güvercin besleyenlerden yardım alabilirsiniz.  Mezatlarda hem ucuz güvercin hemde kaliteli güvercinlere denk gelmeniz muhtemeldir.  Mezatta bol paçalı güvercinler, arap güvercinleri, baska, bango, taklacı, posta, bağdat, düz uçucular, malatya güvercinleri, bayburt güvercinleri, van mardinleri ve bir çok güvercin türüne sahip olabilirsiniz. 


Güvercin fiyatları mezatlarda en alt fiyattan açık arttırmaya çıkarılır bu fiyatlar güvercinin özelliklerine göre değişir sizde güvercinden çok anlamıyorsanız etrafınızdaki ustalara güvenerek kuş alabilirsiniz buda kötü kuş, hasta kuş almamanıza olanak sağlar. 

Bir Fikrin Varmı Cevap Yaz

İlgili Konular