Pvc kafes avantajları temizlik ve dezenfekte etme oranı çok yüksektir. Bunun yanında pvc kafesin ömrünün çok uzun olduğu için boya değişim gerektirmemektedir ayrıca bir çok özellikleri mevcuttur örnek verecek olursak otomatik suluk yemlik alt temizlemek için sistemli kafesleri mevcuttur. Dezavantajlarından bahsedecek olursak yazları çok çabuk bitlenme yapıyor ve haftada en az iki defa ilaçlamak gerekiyor yoksa istenmeyen sonuçlarla karşılaşmamız an meselesi olabilir. Pvc kafesin ölçülerini istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz fakat 46* 40 *39 veya 45*45*40 iç ölçüleri bunlar daha kullanışlıdır.Muhabbet Kuşları için Kendinden yuvalıklı modeller seçilmelidir diğer modeller kanarya ve diğer kuş türleri için uygundur. Dikkat edilmesi gereken en önemli özellik çabuk bit yapmasıdır buda sizin elinizde en az haftada bir kere dezenfekte yapmanız gerekir tüm kafesleri.

PVC kafesleri sık sık yıkayıp dezenfekte ederseniz kuşlar için en ideal kafeslerdir. Kuşların Doğal ortamına uyacaksanız eğer tabiki çam ağacı tercih edilmelidir. PVC Kafes kullanmak için temizlik ve ilaçlama son derece önemlidir pvc kafesler daha kolay şekilde bit almaktadır.

PVC KAFES

Pvc Kafes bit pire olayını engeller kolay yıkanabilir pvc kafes modelleri için ilan bölümümüze bakabilirsiniz. PVC Kafes üreticiler tarafından temizlik kolaylığı açısından tercih edilmektedir yem korumalı pvc kafes modelleri otomatik suluk pvc kafes modelleri hatta otomatik yemlik modelleri vardır. Piyasada şuan rulolu sistem pvc kafes modelleri var bu rulo sayesinde kafes altlarını kolaylıkla değiştirebiliyorsunuz. Pvc Kafeslerde en güzeli ise bakımlarının kolay olması ayaklarının tekerlekli olmasıdır benim için ama şahsen ben tel kafesleri tercih ediyorum. Pvc kafesleri yapan birçok firma ve kafesciler mevcut rehber kısmımızda yakında bilgilerine ulaşabilirsiniz. PVC kafes yaptırırken öncelikle kalitesine kullanımına bakınız fiyat kısmına daha sonra bakarsınız önemli olan kullanışlı temiz olmaları yoksa aldığınız kafesin diğer kafeslerden farkı olmayacaktır. Sitemizin ilan bölümünde ikinci el pvc kafesler bulabilirsiniz.

PVC Kafes Kullanan Arkadaşlar kendi görüşlerini belirtirlerse alacak arkadaşlar için fikir olmuş olur.