Kedi sahiplendiğimizde bize en zor gelen kısım kedimize isim vermek olur bunu kedimizin cinsiyetine göre Erkek kedi ismi ve Dişi Kedi ismi olmasına özen gösteririz. Kedimize isim vermek onunla zaman geçirirken ona o isimle seslenmek bize ayrı bir mutluluk verir bunun için Kedi ismi seçimi oldukça önemlidir.

Dişi Kedi İsimleri

Kedi ismi seçerken kedimizin cinsiyeti, ırkı ve fiziki özelliklerine dikkat ederek en kısa zamanda kedimize isim verip ona o isimle seslenip ismine alışmasını sağlamalıyız. Kedimize isim verirken dikkat etmemiz gereken kedimizin cinsiyetine göre isim belirlemektir cinsiyeti yanında kedimizin fiziksel özelliği ve huyuna bağlı isimlerde verebiliriz örnek olarak yaramaz bir kedimiz varsa ya da çok afacansa ona göre bir isim seçeriz.

Erkek Kedi İsimleri

Erkek Kedi İsimleri

Erkek bir kedi sahibiysek ve ona yeni bir isim verme heyecanı içindeysek sizler için bazı Erkek Kedi isimleri önerebiliriz. Sizlere en sık kullanılan Erkek kedi isimlerini topladık.

Duman

Efe

Garip

Paşa

Alex

Şaşkın

Badem

Cesur

Hardal

Gümüş

Tom

Benek

Ares

Haşmet

Viski

Oscar

Tarçın

Gece

Prens

Zeytin

Bulut

Leon

Çakıl

Fındık

Venüs

Votka

Mırmır

Mars

Şans

Bey

Kömür

Rıfkı

Rakı

Pablo

Elvis

Kral

Kara

Skokin

Simon

Tom

Likör

Babi

Garfield

Bambu

Maske

 

Dişi Kedi İsimleri

Dişi kediler isimleri sizler için dikkatli bir şekilde seçmeye çalıştık en güzel Dişi kedi isimlerini sizin özel kediniz için derledik. İster bizim önerilerimizi baz alarak ister önerilerimizden feyz alarak kedinize isim verebilirsiniz.

Pamuk

Şirin

Miniş

Prenses

Minnoş

Lady

Şeker

Leydi

Bade

Bihter

Puffy

Fredy

Balım

Mercan

Zeyna

Milka

Mila

Hürrem

Aşkım

Muffin

Krema

Mia

Yumoş

Lina

Fıstık

Pofuduk

Kadife

Sütlaç

Mina

Angel

Nazlı

Cimcime

Boncuk

Arya

Yumak

Bal

Maviş

İpek

Miya

Sarışın

Üzüm

Pıtır

Bella

Çilek

Peri

Burada sizler için bazı kedi isimleri derledik bu isimleri Erkek Kedi isimleri ve Dişi Kedi isimleri olarak iki gurupta ayırdık. Sizlerde Aklınızdaki Kedi isimlerini bizlerle yorum olarak paylaşabilirsiniz.